NOT KNOWN FACTS ABOUT درب اتوماتیک شیشه ای

Not known Facts About درب اتوماتیک شیشه ای

Not known Facts About درب اتوماتیک شیشه ای

Blog Article

۹- شرکت مینا درب در تهران به نصب درب اتوماتیک پارکینگ مشغول است. خدمات این شرکت شامل نصب درب اتوماتیک بازویی، سکشنال و نصب راه بند می باشد.

درب اتوماتیک یک درب بسیار پیشرفته و جدید می باشد که علاوه بر حسگرهای حرکتی و ریموت های کنترل کننده بر روی آن نصب شده که در نتیجه این درب این قابلیت را خواهد داشت که بدون نیاز به انسان به صورت کاملا اتوماتیک باز و بسته شود.

این فریم ها غالبا از جنس آلومینیوم آنودایز (قطبیده شده) ساخته می شوند. دلیل این انتخاب، کیفیت و ماندگاری بالای این نوع آلومینیوم است. آلومینیوم آنودایز یا قطبیده شده به دلیل دارا بودن پوششی محافظ، مقاومت بالاتری نسبت به ضربه و خوردگی دارد.

تماس با پیشتازان فن آوری طاها و اطلاع از قیمت درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک ، به دربی گفته می شود که با استفاده از حسگرهای حرکتی یا ریموت های کنترل، باز و بسته می شود. در اتوماتیک در جهت های مختلف حرکت می کنند و در مدل های متنوع ساخته می شوند.

درب اتوماتیک، به دربی برقی گفته می شود که با استفاده از حسگرهای حرکتی یا ریموت های کنترل، باز و بسته می شود. درب های اتوماتیک در جهت های مختلف حرکت می کنند و در مدل های متنوع ساخته می شوند.

خانه>تولید کنندگان و پیمانکاران>درب اتوماتیک ریلی درب اتوماتیک ریلی

درهای اتوماتیک زمانی که از آنها عبور می‌کنیم به صورت خودکار و یا ریموت کنترل باز و بسته میشوند و کارکرد آن ها به شکل زیر است درب اتوماتیک شیشه ای : در هنگام داخل شدن افراد یا خارج شدن آنها سنسور یا ریموت کنترل به اپراتور دستور داده و درب اتوماتیک این فرمان را می‌گیرد و به کنترل باکس انتقال می‌دهند و کنترل باکس دستور دریافت شده را به موتور الکترونیکی برای به کار افتادن صادر می کند .

تکنسین‌های بسیار ماهر ما جعبه‌های کنترل را با اپراتورهای درهای کشویی سابق ادغام می‌کنند.

در صورتی که میخواهید سندبلاست باشد این گزینه را انتخاب کنید

۹- شرکت الکترو حافظ، در تهران به نصب درب اتوماتیک ریلی مشغول more info است. سایر خدمات این شرکت شامل نصب درب اتوماتیک صنعتی سریع می باشد.

استفاده از درب اتوماتیک مزایای زیر را برای کاربران آن در بر خواهد داشت:

متریالی که برای ساخت این نوع درب ها به کار می رود، متفاوت است و بسته به اینکه از چه تکنولوژی برای تولید درب اتوماتیک استفاده می شود، یک نوع خاص از درب تولید می گردد.

فریم: برای نگهداشتن شیشه ها به یک قاب یا درب اتوماتیک حاشیه نیاز است که به آن فریم گفته میشود، فریم ها در انواع نمونه های پهن و یا باریک علاوه بر نگهداشتن شیشه ها باعث شکیل تر و زیباتر شدن ظاهر درب نیز میشود.

Report this page